США виділять Україні $37,5 млн на боротьбу зі СНІДом

США виділять Україні 37,5 млн доларів на боротьбу з ВІЛ/СНІД, йдеться в повідомленні Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я.

Допомога надаватиметься в рамках «Надзвичайного плану президента США для надання допомоги в боротьбі з ВІЛ/СНІДом» (PEPFAR).

Це рішення було прийнято під час консультацій та обговорення операційних планів країн на 2017 рік (COP 2017), що проходили 20-24 лютого у Вашингтоні.

Зокрема, На закупівлю ліків та виробів медичного призначення виділено близько 5,6 млн доларів США. За ці кошти, зокрема, закуплять 100 тис швидких тестів, реагентів для визначення вірусного навантаження та кількості лімфоцитів СД-4, 4 тисячі річних курсів для проведення пре-контактної профілактики, та 15 тис. річних курсів АРТ для забезпечення подальшого розширення обсягів лікування.

Крім того, майже 6 млн доларів США передбачено на укріплення системи охорони здоров’я.

До слова, в 2016 році, в рамках операційного плану країни (COP 2016) Україна отримала 10,6 млн доларів США на закупівлю антиретровірусних препаратів та виробів медичного призначення для майже 40 тис. пацієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук