Стали відомі імена усіх заарештованих у справі Онищенка

Стали відомі імена десятьох фігурантів «газової справи Онищенка», яких нещодавно суд арештував на 60 днів.

Як повідомляє «Українська правда», це:

– Постний Валерій Миколайович. Був представником юридичної особи — нерезидента України Ведестіма Трейдинг ЛТД (VEDESTIMA TRADING LTD), що є однією із засновників фірми «ХАС». Остання має договір про спільну діяльність з «Укргазвидобуванням». Розмір застави – 1 мільйон гривень.

– Рябошапка Олег Мстиславович. Офіційно не працює. Відповідав за створення фіктивних фірм, через які виводились гроші УГВ. Розмір застави – 1,5 мільйона гривень.

– Кравченко Дмитро Сергійович. Займався веденням бухгалтерського обліку та фінансової звітності спільної діяльності фірм «ХАС», «Карпатнадраінвест», «Надра Геоцентр» з «Укргазвидобуванням». Розмір застави — 200 мільйонів гривень.

– Сергієнко Олександр Петрович. Адвокат, здійснював юридичний супровід діяльності фірм «ХАС», «Карпатнадраінвест», «Надра Геоцентр» та був представляв компанію Остексперт Лімітед, яка підконтрольна Онищенку. Розмір застави – 200 мільйонів гривень.

– Іванов Микита Сергійович. Директор біржі «ЦЕНТР», яка проводила фіктивні аукціони з продажу природного газу. Розмір застави – 50 мільйонів гривень.

– Пігуляк Василь Миколайович. Директор біржі «Львівська універсальна», що проводила фіктивні аукціони з продажу газу. Розмір застави – 50 мільйонів гривень.

– Гречанюк Мар’яна Петрівна. Представник «Нафтогаз Трейду» та «Газтранспроекту», які купували природний газ на фіктивних аукціонах. Основним обов’язком був пошук та координація із покупцями газу. Розмір застави – 200 мільйонів гривень.

– Купріяненко Владислав Станіславович. Був директором ТОВ «Київпромзбут», яке купувало природний газ на фіктивних аукціонах з подальшим перепродажем. Розмір застави — 50 мільйонів гривень.

– Желєзняк Леся Володимирівна. Займалась діяльністю, пов’язаною із створенням фіктивних фірм, основним завданням яких було виведення грошей, отриманих від перепродажу газу. Розмір застави – 50 мільйонів гривень.

– Смаглюк Юрій Миколайович. Директор «Газтранспроекту», який здійснював купівлю газу на фіктивних біржах. Розмір застави – 200 мільйонів гривень.

Як відомо, 19 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у «газовій справі», в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко. За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства і 1,3 млрд – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Самому Онищенку загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук