Стали відомі місця і час смерті 514 українських бійців. Інфографіка

СуспільствоОксана Руда, 12 серпня 2014147350

За неофіційними даними перші втрати українських військовослужбовців почались в березні з убивства в Криму українського військового Сергія Кокуріна. Надалі кількість загиблих з кожним місяцем постійно зростає, інформують Тexty.

Як свідчать дані цієї інфографіки, найбільше жертв – серед військових Міністерства оборони – 410 загиблих, Нацгвардія та добровольчі батальйони, що підпорядковані Міністерству внутрішніх справ втратили 59 бійців.

На інфографіці позначено дні найбільших втрат українських військових, а також час оголошеного українською владою перемир’я.

За даними Інституту масової інформації, на сході України в зоні АТО під час виконання професійних обов’язків загинули п’ять журналістів (четверо росіян та італієць).

Точної кількості загиблих мирних жителів немає, так само невідомі втрати і серед терористів.

Інформацію про загиблих терористів збирали на основі повідомлень українських офіційних джерел, однак вони дуже розпливчаті, тому їх не підрахували, оскільки діапазон цифр в одному повідомлення може коливатися в рази, наприклад 50–100, або 200–500; часто не містять прив’язок до конкретної географічної точки.

Між тим, у четвертій доповіді ООН від 28 липня зазначено, що від початку АТО (середина квітня) по 26 липня в Україні загинули щонайменше 1129 мирних жителів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук