Стали відомі подробиці українсько-американських навчань Sea Breeze-2019

Новацією цьогорічних навчань стане відпрацювання річкового елементу: за легендою, вороги намагатимуться заблокувати вихід до моря із Дунаю

СуспільствоЮрій Братюк, 17 лютого 20193050
Стали відомі подробиці українсько-американських навчань Sea Breeze-2019
фото ДПСУ
В навчаннях задіють дев’ять кораблів і катерів морської охорони

В українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2019, які відбудуться на початку липня 2019 року у північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях, задіють дев’ять кораблів і катерів морської охорони, два літаки й гелікоптери. Про це йдеться у повідомленні від 17 лютого на сайті Держприкордонслужби.

«Цього року «Sea Breeze-2019» вже традиційно передбачатиме виконання завдань за стандартами НАТО на морі, суші, повітрі та під водою. Територіально дії відбуватимуться в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та в північно-західній частині Чорного моря. У морському компоненті заплановані артилерійські стрільби, висадки оглядових груп та багато інших вправ, суть завдань яких не розголошується, оскільки залишається актуальним режим «вільної гри» (free play), в якому раптові завдання будуть надходити від багатонаціонального штабу навчань», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що певною новацією цьогорічних навчань стане відпрацювання річкового елементу. За легендою, ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із найбільшої водної артерії Європи – річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечення супроводження транспортних цивільних суден річкою та їх вільний прохід через гирло Дунаю до Чорного моря. В даному навчальному елементі будуть задіяні виключно сили Держприкордонслужби, зокрема Морської охорони.

Також планом навчань передбачено нарощування натренованості персоналу спеціальних підрозділів, в тому числі й з їх висадкою на захоплені об’єкти з повітря. В спеціалізованих водолазних тренінгах вперше візьмуть участь представники загону «ДОЗОР», які мають відповідну спеціалізацію. Крім того, персонал Морської охорони пройде навчання на курсах оглядових груп, де буде можливість обмінятися досвідом із грецькими колегами. На курсах з боротьби за живучість надводного корабля від турецьких партнерів буде представлено сучасне обладнання та засоби його ефективного застосування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук