Стали відомі причини загибелі людей у Будинку профспілок 2 травня в Одесі

Усі дослідження зі встановлення причини смерті учасників масових заворушень 2 травня в Одесі завершено.

Про це заявив начальник Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи Григорій Кривда, передає УНІАН.

«На сьогоднішній день двох чоловіків не ідентифіковано», - зазначив Кривда і додав, що ніхто з 48 загиблих не помер від тілесних ушкоджень, які могли б свідчити про побої.

«У нас немає даних про загиблих від ушкоджень, завданих палицями, арматурою. 8 осіб падали з висоти, вони одержали важкі тілесні ушкодження, депутат Одеської облради В’ячеслав Маркін отримав тяжкі тілесні ушкодження, але ніяких ушкоджень, які могли б свідчити про те, що їх били, у нас немає. Серед потерпілих, які перебувають у лікарні, та ж картина», - сказав Кривда.

За його словами, дев’ять осіб загинули через отруєння чадним газом, двоє померли в лікарні внаслідок тяжких опіків тіла, троє – через сильні опіки дихальних шляхів і тіла.

«Ще п’ять осіб – опіки дихальних шляхів, тіла в комбінації з отруєнням не уточненими газами й продуктами горіння. Опіки дихальних шляхів у комбінації з отруєнням не уточненими газами – одна людина. Найбільша група – отруєння не уточненими газами, димами, випаровуваннями – 14 осіб», - повідомив Кривда.

Він уточнив, що експерти провели спектральні дослідження біоматеріалів усіх трупів на вміст наркотиків і лікарських препаратів і ані наркотиків, ані лікарських препаратів не виявили.

Кривда також повідомив, що шестеро осіб загинули від вогнепальних поранень, отриманих у центрі міста: четверо загинули на вулиці, двоє – в лікарні. З 48 загиблих, 41 – чоловіки, 7 – жінки. Крім того, начальник бюро акцентував на тому, що судмедекспертиза – один із доказів у кримінальному процесі.

«Навіть у тих випадках, коли вона є головним доказом при визначенні причин смерті, ідентифікації й так далі, необхідно враховувати й дані наслідки. ... Ми всі дослідження зі встановлення причини смерті провели – вони завершені до 2 червня», - сказав Кривда.

Як відомо, в Одесі 2 травня відбулися зіткнення між прибічниками федералізації і футбольними фанатами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті загинули 48 осіб.

Раніше ZAXID.NET також повідомляв, що тимчасова слідча комісія (ТСК) з розслідування подій, які відбулися в Одесі ініціювала звернення до ООН для проведення міжнародної незалежної експертизи обставин загибелі в одеському Будинку профспілок учасників масових заворушень 2 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук