Статус учасника бойових дій отримали всього лиш 1119 бійців АТО

СуспільствоРоман Ганкевич, 3 листопада 20143590

Голова Держслужби у справах ветеранів війни й учасників АТО Артур Дерев'янко повідомив, що станом на 3 листопада статус учасника бойових дій отримали 1 119 учасників антитерористичної операції на Донбасі.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні міжвідомчої комісії з питання надання статусу учасника бойових дій, пишуть у часописі «Тиждень».

Зазначається, що всього станом на понеділок було проведено 5 засідань комісії.

«Статус учасника бойових дій було надано 1 119 особам», - сказав Дерев'янко і зазначив, що загалом у міжвідомчу комісію була спрямована 1 171 справа громадян, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій.

За словами Дерев’янка, комісія розглянула всі подані справи, і 52 з них відправила на доопрацювання.

Нагадаємо, наразі точна кількість військових, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі невідома.

Між тим, за даними РНБО під час дострокових парламентських виборів у зоні АТО проголосували близько 10 тисяч військовослужбовців.

Як відомо, у липні президент Петро Порошенко підписав зміни в закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», згідно з яким учасниками бойових дій визнаються всі учасники АТО.

Також нагадаємо, що у вересні Кабмін затвердив порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у антитерористичної операції, забезпечення її проведення.

Водночас, станом на початок жовтня за словами начальника управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Олександра Розмазніна, статус учасника бойових дій отримали лише загиблі військові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук