«Стоятимемо і вдень, і вночі», ― активісти під Львівською ОДА

Головні новини Львова 23.06Марта Когут, 23 червня 2017, 14:38 1367 1

Львів’яни вже розбили намети під стінами обласної адміністрації, протестуючи проти сміттєвої блокади. Перш за все вимагають відкрити сміттєві полігони в області.

Аби заспокоїти активістів, які вимагають терміново вирішити проблему сміття, вийшов очільник Львівщини Олег Синютка. Переконував, що за два-три тижні місто буде чистим: «Спочатку вивозимо 6,5 тонн, те, що є на майданчиках, потім те, що є на станціях перевантаження ― там десь плюс-мінус стільки ж, паралельно щоби не нагромаджувалось».

Та львів’яни не збираються йти з-під стін ОДА, адже вимагають розблокувати полігони.

«Я не переживаю, що за 2 тижні ми приберемо це сміття, ми самі вийдемо, тому що ми є львів’яни, ми активні є. Прибрати, вийти на вулицю, прибрати біля свого смітника, приділити півгодини ― то не є важко, але відкрийте нам полігони», ― зазначила активна львів’янка Галина Левицька.

До того у мережі Facebook створили спільноту, де вже почали активно стежити та доповідати про стан сміттєвих майданчиків у цілому місті. Одним із головних завдань ― навчити людей сортувати сміття . Тож активісти вже пишуть звернення до львів’ян, аби ті усвідомили свою відповідальність.

Катерина Кіт-Садова, дружина міського голови Львова, пояснює: «Я є львів’янка, я є відповідальна за своє сміття, я маю купити чи три кульки, чи три смітники і починати сортувати сміття. І я повинен подумати, чому блокують і що я маю для цього зробити».

Сама акція протесту є безстрокова. Люди стоятимуть під стінами ОДА і вдень, і вночі, допоки триватиме сміттєва блокада Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук