Стратегії розвитку міста бути!

СуспільствоПромоція, 5 червня 20156330
Стратегії розвитку міста бути!

4 червня 2015 року, у Переяслав-Хмельницькому стартував перший етап проекту «Успішні міста — успішна Україна». Було розпочато роботу зі створення модульної програми стратегії розвитку міста. Організаторами заходу виступили — Ігор Курус, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» та Олександр Лесик, депутат Переяслав-Хмельницької міської ради.

 

В рамках заходу, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус представив модульну програму створення стратегії розвитку міста, яка у майбутньому зможе відобразити нові амбітні цілі розвитку міста.

Стратегія розвитку міста — це документ, який визначає основні напрямки розвитку окремо взятого населеного пункту, завданнями якої є покращити якість життя, залучити інвестиції, підняти економіку та побороти безробіття. Стратегія як документ включає в себе бачення майбутнього міста, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.

Минулі вибори в міські ради показали, що люди, які перемагають на виборах частіше не знають, що робити маючи владні повноваження. На початку виборчої кампанії всі обіцяють «золоті гори», а після перемоги виявляється, що немає потрібних знань, навичок, бази для залучення інвестицій. Все це призводить до розчарування в суспільстві і, як наслідок, зростання недовіри громадян до усіх органів влади.

Ігор Курус зазначив, що програма «Успішні міста — успішна Україна» має стати чесною і відкритою платформою для вирішення стратегічних і тактичних задач міста. Програма розроблена у вигляді трьох блоків. Перший — це стратегія розвитку міста або економічна частина. Другий блок — розбудова громадянського суспільства через запровадження петиції, як ефективного елементу, який дає можливість мешканцям міста висловлювати свої думки з будь-якого питання, брати безпосередню участь в управлінні містом. І третій блок — це фінансова прозорість публічних фінансів.

Планується, що за 5 місяців мають відбутися чергові вибори місцевих органів влади.

"Ці вибори продемонструють, чи виросли в Україні патріотично налаштовані нові діячі, які мають чітку програму дій та чітке усвідомлення, що треба міняти в місті, які готові починати змінювати систему влади зі свого міста, підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні", - зазначив Ігор Курус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук