Сценарій львівських подій 9 травня написаний у Росії, - депутати

11 травня 2011164244

Сценарій подій 9 травня у Львові був розроблений за межами України, у Кремлі, і ці події були сплановані ФСБ і «Газпромом», заявив 11 травня на засіданні Президії Львівської обласної ради голова ЛОО «Фронту Змін» Степан Кубів.

«Схема розробилася в Кремлі ФСБ, «Газпромом» і іншими проросійськими силами, які хочуть показати, що таке є Галичина, що таке є Західна Україна», - заявив Кубів. За його словами, йдеться про загальнодержавний сценарій, кінцевою метою якого є розкол держави і відділення Галичини від України.

«Ми бачимо, що головний кукловод є за межами України… Виконавцем прийняття рішення стала Верховна Рада, 260 зрадників українського народу, які проголосували і спровокували, а забезпечення виконання рішення Верховної Ради на сьогодні (забезпечило, - ред.) Міністерство внутрішніх справ», - додав він, наголошуючи, що галичан хотіли виставити фашистами.

Своєю чергою голова фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді Олесь Старовойт наголосив також на тому, що провокації у Львові були здійснені заради певної телевізійної картинки, яку потім розповсюдили російські телеканали. За словами «нашоукраїнця», Львівська обласна рада мала б вимагати відставки голови СБУ Валерія Хорошковського та міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова.

Також Старовойт наголосив на необхідності окреслити ширше коло провокаторів, назвавши, зокрема, народного депутата України Петра Писарчука, молодих людей, що курсували між Марсовим полем та Пагорбом слави, а також «неадекватних молодих людей», що зривали георгіївські стрічки з ветеранів.

Як інформував ZAXID.NET , 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги виникли численні сутички – зокрема, між націоналістами та правоохоронцями. Так, націоналісти і представники ВО «Свобода» атакували мікроавтобуси, якими на акцію до Пагорбу слави під’їхали ветерани, комуністи та представники партій «Родіна», «Русское единство» та «Дозор».

На засіданні Президії Львівська обласна рада прийняла рішення зібратися на позачергову сесію з приводу даних подій. Засідання має розпочатися 12 травня о 14:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук