Студенти УКУ виграли $14 тис. на світовому конкурсі Queen's Innovation Challenge

Наші студенти вибороли бронзу

Студенти УКУ виграли $14 тис. на світовому конкурсі Queen's Innovation Challenge

Студенти магістерської програми з Data Science УКУ зайняли 3-тє місце у фіналі світового конкурсу Queen's Innovation Challenge, що відбувся в Торонто (Канада), виграли 14 тис. доларів, а також придумали, як Банку Монреаля краще продавати свої інвестиційні продукти й отримати +5% до прибутку.

Як розповів студент магістерської програми з Data Science УКУ Анатолій Стегній, для участі в конкурсі вони обрали задачу від BMO (Bank of Montreal), одного з найбільших канадських банків. Завдання полягало в аналізі надходжень на рахунок клієнтів та виявленні аномалій. Ці аномалії цікавили банк як можливе джерело коштів для інвестиційних продуктів, котрі банк може запропонувати клієнтові. Тобто йдеться про пошук ознак, що клієнт банку отримав достатньо коштів, аби вкласти їх в якийсь довгостроковий прибутковий проект. Окрім того, банк хотів отримати оптимальну стратегію контактів клієнтів, які є потенційними інвесторами, передає прес-служба ЛМР.

«Ми розробили декілька підходів для пошуку цих аномалій та об’єднали їх в один алгоритм. Після цього ми зробили декілька моделей для передбачення реального факту продажу інвестиційного продукту за минулими даними. На останньому етапі ми оптимізували цільову групу клієнтів, яким банк має активно пропонувати продукт в рамках CRM. Для цього ми зробили симуляцію продажів методом Монте-Карло для різних цільових груп та обрали ту, котра принесе найбільше зростання продажів», – зазначив Анатолій Стегній.

Окрім студентів УКУ, у конкурсі взяли участь студенти з таких університетів, як Carnegie Mellon University, Smith School of Business MMA, Queen’s University та інші.

Довідка. Викладання на магістерській програмі з DataScience ведеться повністю англійською мовою. Половину курсів читають іноземні викладачі. Ця програма дає якісні знання, навички в галузі програмування та аналітики даних, а також пропонує слухачам світоглядні курси та зустрічі з українськими і світовими лідерами. Програму створили, зважаючи на великий попит від ІТ-компаній на якісних працівників вищого рівня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук