Студенти-солдати здаватимуть сесію за індивідуальним графіком, – Бобало

СуспільствоВолодимир Балита, 3 червня 2014, 15:12 544 0

Студенти, яких мобілізують, матимуть можливість скласти сесію за індивідуальним графіком. Про це розповів ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

За словами ректора, студентам, які зацікавлені навчатися і не хочуть мати академзаборгованостей, дозволяють скласти іспити та заліки швидше, ніж їхні однокурсники.

До керівництва вишу звернулися представники військкомату з проханням дозволити декільком студентам скласти достроково сесію.

«Такі випадки є, але їх небагато – 3-5» – сказав Бобало.

Ректор також наголосив, що в армію пішли і деякі викладачі вишу. Повернутися на роботу, як зазначив ректор, вони можуть і після двох років служби.

«Якщо, наприклад, йдеться про участь у таборах і після того вони повертаються, тут проблем нема ніяких. Якщо після цього вони йдуть на контрактну службу, то тут вони самі вирішують чи повертатися, чи не повертатися», – сказав ректор.

Додамо, що за час мобілізації на Львівщині виписали близько 7 тисяч повісток, а у військову частину скеровані понад 2 тисячі чоловіків, тобто 70% були позбавлені можливості служити за станом здоров’я.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук