Студентів львівського вишу евакуювали через підозрілий предмет

Головні новини Львова 26.11Ольга Зеліско, 26 листопада 2015, 18:31 2032 0

Студентів Національного лісотехнічного університету у Львові довелось евакуювати через бомбу, яку знайшли у закладі. Таку легенду розробили для тренувань з цивільної оборони.

Спудеї студіювали свої предмети на лекціях, аж тут пролунав сигнал тривоги. Усі разом зі своїми викладачами покинули аудиторії і вийшли запасними виходами. У таких випадках – головне не панікувати та не бігти.

«Треба добігти до найближчого сховища. Але я не знаю, де вони знаходяться. А нам не розказували, де знаходиться укриття, бо я ж на заочній формі», – розповів студент першого курсу Віталій.

Та не усі студенти знають, як діяти в екстремальних ситуаціях. «Бігти в укриття, в нас по стрілочках намальовано там. Воно внизу направо від входу. Але не треба панікувати, інакше нічого не буде зрозуміло, ніхто нічого доброго не зробить», – поділилась знаннями студентка Зоряна Кінаш.

«В нас постійно проходять тренування. І ми всі: і студенти, і викладачі ознайомлені з тим. Коли ми отримуємо сигнал, ми перевіряємо наскільки він достовірний. Зв'язуємося з нашим безпосереднім керівництвом з цивільного захисту», – розказав викладач лісотехнічного університету Іван Ільків.

Щоб студенти почувались безпечніше, у закладі встановили камери спостереження.

«Ми вивели студентів у безпечне місце, це вдалось. У реальній ситуації ми б мали вивести усіх на стадіон наш університетський. Інші моменти ми обговоримо», – зазначив керівник з цивільної оборони лісотехнічного університету Степан Соловей.

Бомбу знешкодили, студентів вивели у безпечне місце, тож навчаннями у закладі задоволені, такі тренування обіцяють продовжувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук