Студентські гуртожитки хочуть капітального відновлення

Гуртожитські стіни

Головні новини за 23 червняНовини Львова, 23 червня 2014, 15:25 0

Старі труби, облуплені стіни та душ за графіком — деякого помешкання не торкалася рука майстра 50 років.

Кожен ранок студенти Франкового університету починають з холодного душу. Їжу готують на напівсправній плиті. А в кімнаті взагалі загроза. що стеля впаде на голову. В той час за рік проживання платять понад тисячу шістсот гривень.

А це вже гуртожитки "Львівської Політехніки" — п’ятий, сьомий і дев’ятий — збудовані ще в 60-их роках. Кожного літа тут підфарбоюуть стіни і міняють санвузли, але цього замало. Старим будинкам потрібен капітальний ремонт. Наразі пощастило лише одному корпусу.

Гуртожитки Франкового вишу цього літа не ремонтуватимуть. Адже коштів, які студенти платять за проживання вистачає хіба що на оплату комунальних послуг і зарплату працівникам гуртожитку.

А от за Академію друкарства зараз взялися самі студенти. Гроші на ремонт виділяє Альма Матер, використовуючи кошти, які молодь платить за проживання. Щоб відновити один блок, потрібно близько 2 тисяч гривень. А весь гуртожиток — 150. Тому й економлять хоча б на будівельних фірмах.

Найбільшою проблемою студентів цілого міста є вода. Зазвичай її подають лише на три години вранці, від сьомої, а також на чотири ввечері.

Та наразі в найближчому часі помитися в обід - місія нездійсненна. Адже першочергове завдання — це таки ремонт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук