Суд дозволив проведення всіх запланованих масових заходів 9 травня у Львові

Суд дозволив проведення всіх запланованих масових заходів 9 травня у Львові
фото ГолосUA

Львівський окружний адміністративний суд дозволив проведення у Львові 9 травня масових заходів партіям, громадським організаціям та окремим громадянам.

Як повідомили у прес-службі ГО «Ідея нації», представники якої виступали відповідачами в судовому засіданні, у суботу, 9 травня, о 06:00 Львівський окружний адміністративний суд відмовив у позові виконкому Львівської міської ради винести постанову, якою планувалося заборонити ГО «Ідея Нації», ГО «Львівська міська рада організації ветеранів України», а також будь-яким іншим політичним партіям, громадським організаціям та окремим громадянам проводити 9 травня 2015 року у Львові масові заходи (збори, мітинги, походи, демонстрації чи інші зібрання), окрім тих, які ініційовані державними органами влади.

«Тож сьогодні, окрім ГО «Ідея Нації» та ГО «Львівська міська рада організації ветеранів України», мають право проводити свої акції і інші громадські організації, які подавали свої заявки на проведення заходів 9 травня 2015 року у місті Львові», - повідомили в організації.

Між тим, в «Ідеї Нації» зазначили, що організацію не задовольняє дане рішення суду по дозволу проведення масового заходу для ГО «Львівська міська рада організації ветеранів України», оскільки в цій організації перебуває низка представників, які на 9 травня 2015 року у місті Львові запевняли, що будуть використовувати на своїх акціях георгіївські стрічки та комуністичну символіку СРСР для провокування громадян України.

Тому, крім екологічної акції 9 травня у місті організація буде додатково стежити за дотриманням правопорядку на Пагорбі слави по вул. Пасічній, Марсовому полі по вул. Мечнікова та біля Монументу слави по вул. Стрийській, щоб максимально унеможливити провокації зі сторони ГО «Львівська міська рада організації ветеранів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук