Суд не притягнув до відповідальності керівника «Львівспецкомунтранс» за непрозорі закупівлі

Тарас Стефанишин

Шевченківський районний суд Львова постановив закрити провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності директора ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тараса Стефанишина у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи термінів про притягнення до відповідальності. Про це інформує антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

Комунальне підприємство зобов’язане проводити закупівлі через систему Prozorro. Натомість, за даними Західного офісу Державної аудиторської служби України, «Львівспецкомунтранс» лише у 2016 році уклав 26 угод без застосування процедури закупівлі товарів, робіт і послуг.

Загалом у 2016 році без застосування процедури закупівлі було проведено оплат на суму 10,58 млн грн. А протягом січня-травня 2017 року директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» уклав угод та здійснив проплат на суму 35,06 млн грн. Зокрема, лише в період за січень-травень 2017 року директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» з порушенням закону уклав 19 угод на надання послуг з утилізації (захоронення) твердих побутових відходів на загальну суму 6,62 млн грн. Крім того, підприємство без конкурсу закуповувало нафтопродукти, послуги охорони тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук