Суд скасував арешт ₴313 млн Олександра Януковича, які зберігались в банку Порошенка

Арешт з коштів Олександра Януковича знято згідно з ухвалою Печерського суду Києва

Печерський районний суд Києва 2 березня зняв арешт із 312,5 млн гривень коштів Олександра Януковича, які надійшли до «Міжнародного інвестиційного банку» від «Всеукраїнського банку розвитку». Відповідну постанову суд ухвалив 2 березня 2017 року.

«Скасувати арешт на грошові кошти, що знаходяться на рахунку в ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк», накладений постановою слідчого судді Печерського районного суду Києва від 25 січня у справі №757/4336/17-к», – йдеться в документі.

Постанову виніс суддя Віталій Писанець за клопотанням адвоката Салазського.

За інформацією Державної служби фінансового моніторингу, службові особи «Всеукраїнського банку розвитку» 10 січня 2017 року здійснили перерахування коштів у сумі 312,49 млн гривень у «Міжнародний інвестиційний банк».

Відповідно до версії прокуратури, зазначені гроші є предметом кримінального правопорушення, а їх фактичним власником є Олександр Янукович.

Як повідомляв ZAXID.NET, наприкінці лютого 2017 року суд арештував 312,5 млн грн на рахунках у «Міжнародному Інвестиційному Банку», кінцевим власником якого є президент України Петро Порошенко, які надійшли із «Всеукраїнського банку розвитку» Олександра Януковича – сина екс-президента України Віктора Януковича. Рішення прийнято за клопотанням Генпрокуратури.

В ухвалі суду зазначається, що, за даними Держфінмоніторингу, 10 січня службові особи «Всеукраїнського банку розвитку», власником якого до ліквідації був Олександр Янукович, перерахували 312,5 млн грн у «Міжнародний Інвестиційний Банк», основним власником якого є президент Петро Порошенко.

Кошти перебували у МІБ на рахунках Топалова А. Ю., Костілова О. В., Ротань А. Б., які працювали у ВБР.

Аналогічно 8 лютого було заарештовано рахунок в «Альфа Банку», відкритий на ім’я Яшара Ходжаєва. За даними Держфінмоніторингу, на рахунки Ходжаєва надходили гроші з «Всеукраїнського банку розвитку», але суми не уточнюються.

Маловідомий житель Єнакієвого Донецької області Яшар Ходжаєв у 2015 році викупив офісне приміщення, де базувалася фірма «Танталіт», що володіла резиденцією «Межигір’я» Віктора Януковича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук