Суд в Україні вперше прийняв позов про компенсацію моральної шкоди в біткоїнах

Нині вартість одного біткоїна коливається в межах 7,5-8 тис. доларів

Бориспільський міськрайонний суд Київської області розглядатиме позов, у якому вперше в українській судовій історії позивач зажадав компенсації від відповідачів в криптовалюті. На копію відповідного документа посилається ForkLog.

Зокрема, суд відкрив провадження щодо працівників Служби безпеки України (СБУ), Генеральної прокуратури України (ГПУ) і Держказначейства у справі про завдання моральної шкоди позивачеві Дмитру Г. органами досудового розслідування під час обшуку. Розмір заявленої компенсації вперше в судовій історії країни становить один біткоїн.

Як йдеться в ухвалі суду, в лютому 2018 року Дмитро Г. звернувся із заявою, в якій просить відшкодувати моральну шкоду від дій правоохоронних органів. Під час подання позову було дотримано всіх необхідних норм, тому суд не виявив причин для відмови позивачеві в розгляді справи.

Вже призначене підготовче судове засідання, також суд скерував копію постанови відповідачам, які протягом 15 календарних днів мають право подати заяву з контраргументами.

До слова, станом на 18 березня фіксована ціна одного біткоїна була 7,5 тис. доларів США.

Як писав ZAXID.NET, депутат Верховної Ради («Блок Петра Порошенка») Дмитро Голубов вказав у декларації за 2017 рік понад 13 тисяч криптомонет вартістю у 2,1 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук