Суддя з Харкова не внесла в е-декларацію будинок чоловіка площею 623 кв. м

СуспільствоВолодимир Пиріг, 16 листопада 20164320

Активісти знайшли і показали величезний «таємний» будинок судді з Харкова, якого не було в електронній декларації за 2015 рік.

Суддя господарського суду Харківської області Ірина Попович не вказала у декларації будинок площею 623 кв. м, в якому проживає з чоловіком, йдеться у матеріалі проекту Prosud, опублікованому у середу.

В 2016 році Вища Кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала призначити Попович суддею госпсуду Харківської області безстроково. Її чоловіком є екс-прокурор Харкова Євген Попович, який обіймав цю посаду з 2007 по 2014 рік .

У матеріалі вказується, що суддя Попович не вказала у декларації за 2015 рік будинок площею 623 кв. м в рекреаційній зоні поблизу Харкова, де проживають Поповичі.

«Однак, згідно з реєстром майнових прав, одноосібне право власності на цей будинок з 2010 року належить Поповичу Євгену Миколайовичу. Більше того, цей будинок фігурує в декларації судді Попович за 2014 рік. А отже, невнесення будинку до електронної декларації є прямим порушенням закону про запобігання корупції», – йдеться у статті.

Вказується, що окрім ділянки, на якій розміщено будинок (0,75 га), в довгостроковій оренді (терміном на 50 років) у чоловіка судді Попович знаходяться також і дві сусідні ділянки розмірами 1,8 та 0,55 ГА.

«Отже, загалом у розпорядженні родини Попович прямо чи опосередковано знаходиться понад 3 га землі рекреаційного призначення. Загальна ціна оренди двох ділянок землі складає понад 185 тис. грн на рік, а це практично весь річний задекларований заробіток родини Попович», – повідомили активісти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук