Сутички у захопленій Львівській ОДА: бійка заради картинки?

Бійка заради картинки?

Головні новини за 29 січняНовини Львова, 29 січня 2014, 20:25 587 0

Бійка для картинки. До редакції новин звернулись активісти “Автономного опору” - мовляв їх хочуть вигнати з Львівської обласної держадміністрації. Та як згодом виявилось бійкою тут і не пахло, радше провокацією.

Цих 2 десятки хлопців з битами і в балаклавах - активісти “Автономного опору”. Всім чи то 17 чи то по 20 років. Вони нібито готуються охороняти ОДА від нападу “ті тушок” і гопників, яких сюди притягнули “свободівці”. Хлопці починають розповідати страшні історії.

Вдарив хлопця нібито “свободівець” Михайло Савчій. Депутат, як почув такі звинувачення, одразу ж прийшов до хлопців на розмову.

По раді почали ходити чутки - хлопці все ж побились через дівчину. “Автономний опір” нібито її ображав а “свободівець” просто дав стусана на її захист. Цю Єлену Троянську нам вдалось знайти. А Вона розповіла ще третю версію, опір її не лише ображав, а й бив.

Що ж жодних серйозних поранень в жодної сторони немає, а бійка більше схожа на шкільний конфлікт. Повертаємо до “Автономного опору” і питаємо а де ж “ті тушки”? Хлопці відповідають - їх 30 гопників вони гуртуються на третьому поверсі. Це підтверджує і комендант.

Чоловіки пояснили, прийшли за запрошенням Петра Колодія аби здійснювати охорону будівлі. Бо комендант писав в своїх соцмережах, що не дає собі ради з цим.
Чоловіки, які мали би бути “ті тушками”, називають “Автономний опір” “тітушками”. В аргумент того що налаштовані мирно ідуть тиснути руку до “автономників”. Та ті їх засвистують.
“Свободівці” роблять висновок,- “автономи” все роблять для картинки. Найдивніше що на сторінках “автономного опору” у контакті починають з’являтись дивні повідомлення, мовляв “тітушки” – “свободівці” в них шашками димовими кидають і виганяє. Хоч цього ми не бачили.

Натомість журналіст Данило Мокрик, який розслідував “автономів” наголошує, цих молодих хлопців і дівчат можуть використовувати у своїх цілях. Спочатку це робив “свободівець” Юрій Михальчишин.

Натоміть політологи запевняють, хто б не маніпулював автономами - будь який розкол зараз дискредитує Львівську область в очах всієї України.

І дійсно сьогодні “Автономний опір” скликав прес-конференцію, де розкритикував діючу Народну раду і запропонував створити іншу. Всі журналісти в знак протесту покинули приміщення прес-конференції.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук