Світовий банк надав Україні $150 млн кредиту

Гроші залучать для підтримки підприємств малого і середнього бізнесу, орієнтованих на експорт

ЕкономікаАндрій Стець, 3 травня 20172931
Рада Світового банку ухвалила рішення щодо надання Україні кредиту на суму 150 млн доларів

Рада Світового банку ухвалила рішення щодо надання Україні кредиту на суму 150 млн доларів США. Про це повідомляє прес-центр Світового банку.

Як повідомили в установі, ці гроші залучать для підтримки підприємств малого і середнього бізнесу, орієнтованих на експорт.

«Україна володіє унікальним креативним і діловим потенціалом і може виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію», – наголосив директор Світового банку у Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен.

Водночас, він зазначив, що існує низка перешкод, які значно обмежують українсьткий експорт. Це, зокрема, недостатня кількість фінансуання.

«Доступ до довгострокового фінансування для підприємств малого та середнього бізнесу допоможе країні збільшити експорт і буде сприяти пожвавленню економічного зростання в Україні», – пояснив Кахконен.

Зазначимо, що цей проект буде реалізовувати»Укрексімбанк», який надасть субкредити українським банкам. Банки ж будуть фінансувати підприємства, які візьму участь у програмі.

Додамо, що сьогодні, 3 квітня, Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання надання Україні траншу в 1 млрд доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук