Світовий банк планує здійснювати закупівлі для своїх проектів в Україні через ProZorro

ЕкономікаАндрій Стець, 10 серпня 20171580
Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні

Світовий банк планує закуповувати через ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі у четвер, 10 серпня.

Вказано, що Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні. Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB - Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів.

«У результаті проведення оцінки Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro за методами закупівель «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги», як це передбачено у «Правилах публічних закупівель за позиками Міжнародного банку реконструкції та розвитку та кредитами і грантами Міжнародної асоціації розвитку. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні», – підкреслюється у повідомленні.

У МЕРТ сподіваються, що за декілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь. Нагадаємо, у системі електронних закупівель ProZorro запустять проект здачі в оренду державного майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук