Український малий та середній бізнес отримає від Світового Банку $15 млн на розвиток

Український малий та середній бізнес отримає від Світового Банку $15 млн на розвиток
фото IFC
Капітал нового фонду для підтримки малого і середнього бізнесу в Україні складе $150 млн

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надасть $15 млн на фінансування українських компаній в сфері IT, легкої промисловості та АПК. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

У IFC вважають, що це прискорить економічне зростання в Україні і створить багато нових робочих місць. Кошти спрямовані до фонду прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) під керуванням інвестиційної компанії Horizon Capital. Загалом капітал нового фонду складе $150 млн.

Окрім IFC, фонд профінансують також Європейський банк реконструкції і розвитку, Німецький банк розвитку, Голландський банк розвитку і Western NIS Enterprise Fund, який фінансується урядом США. Очікується, що цей фонд інвестує в 10-15 компаній від $5 до $20 млн на кожну. «Середній та малий бізнес можуть посприяти економічному зростанню, завдяки конкурентоспроможної робочої сили, великого внутрішнього ринку і близькістю до Європейського Союзу», - йдеться у повідомленні.

IFC є членом World Bank Group і найбільшою установою глобального розвитку з орієнтацією на ринки, що розвиваються. За минулий рік корпорація надала $19 млрд країнам, що розвиваються з метою побороти злиднів і стимулювати економічне зростання. Horizon Capital давно співпрацює з IFC.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук