Світовий банк вперше в історії випустив облігації на випадок пандемії

Світовий банк вперше в історії випустив облігації на випадок пандемії
фото Depositphotos
Цінні папери використовуватимуть для фінансування заходів, спрямованих на боротьбу з інфекційними захворюваннями

Світовий банк випустив перші в історії спеціалізовані облігації для підтримки фонду, який займається фінансуванням боротьби з епідеміями в світі. Про це повідомили у прес-службі організації.

Відзначається, що у травні 2017 році фонд був створений Світовим банком для допомоги державам з перехідними економіками, яким загрожує небезпека пандемії.

Ідея створення такого фінансового механізму з'явилася ще два роки тому, у відповідь на запізнілу реакцію світової спільноти на спалах лихоманки Ебола у 2014 році, коли для збору необхідних коштів для постраждалих країн витратили кілька місяців. «Недавній спалах Еболи в Західній Африці був трагедією, до якої ми просто не були готові. Це було тривожним сигналом для всього світу», - заявив медіа-президент Світового банку Джим Ен Кім.

Такі облігації з липня цього року будуть вперше використовуватися для фінансування заходів, спрямованих на боротьбу з інфекційними захворюваннями.

Відзначається, що фонд надасть близько $500 млн на покриття витрат країн, які приймають профілактичні заходи з боротьби з епідеміями протягом наступних п'яти років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук