"Свобода" підготувала план, як покарати Росію за її дії на Донбасі

Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" пропонує закрити кордон з Російською Федерацією і скасувати безвізовий режим.

Про це заявив лідер фракції Свобода Олег Тягнибок на засіданні погоджувальної ради, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Необхідно на державному рівні прийняти рішення про перекриття українсько-російського кордону і введення візового режиму з Росією. Ми запропонували законопроект № 4962, яким планується денонсувати угоду між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, підписану 16 січня 1997 року в Москві", - сказав він.

Тягнибок також повідомив, що "Свобода" пропонує прийняти проект закону № 4914 про внесення змін до закону "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону". За його словами, законопроектом пропонується визначити порядок застосування холодної та вогнепальної зброї добровільними формуваннями громадян, створеними для охорони державного кордону, а також визначити правовий статус таких формувань.

На думку Тягнибока, такі рішення допоможуть українським прикордонникам охороняти кордон з російською федерацією, а іншим силовим структурам швидше завершити АТО.

Крім того, ця політсила пропонує парламенту вимагати виключення Російської Федерації з ООН і Ради Безпеки ООН.

"Вважаю, що ми повинні допомогти нашим дипломатам на міжнародному рівні продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію. Вважаю, що слід продовжити вимагати виключення Росії з Організації Об'єднаних Націй та Ради Безпеки ООН. Відповідний проект постанови "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" підготувало за номером 4520", - розповів нардеп.

Також ВО "Свобода" пропонує обговорити в парламенті можливість введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях.

Тягнибок вважає, що в парламенті варто обговорити питання можливості введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях та проведення повномасштабної військової операції з витіснення терористів.

За словами лідера "Свободи", гострим залишається питання можливої добровільної евакуації мирних жителів із зони дії терористів у Донецькій і Луганській областях. Тягнибок зазначив, що некоректним є те, що досі співробітники міліції та представники місцевих органів влади, які стали зрадниками, отримують зарплату з держбюджету України .

"Цей процес потрібно припинити. Ми запропонували проект постанови № 4828 про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів. Цей проект передбачає проведення спеціальної перереєстрації протягом місяця співробітників органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки, органів охорони державного кордону. Таким чином, ми зможемо вирішити і цю проблему", - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук