«Свободівці» віддали землю біля Собору св. Юра під будівництво. Поіменне голосування

ЕкономікаZAXID.NET, 31 травня 20130
«Свободівці» віддали землю біля Собору св. Юра під будівництво. Поіменне голосування

За надання землі для будівництва офісно-житлового центру у Львові на вул. Озаркевича,4а поблизу Собору св. Юра 30 травня проголосувало 48 депутатів Львівської міськради, з них 40 – «свободівці», 4 депутати від «України Соборної», двоє від НРУ та по одному від «Фронту змін» та «За Україну».

Так, разом з депутатами найбільшої фракції «Свободи» (55 депутатів з 90) ухвалу підтримали депутати від «України Соборної» Володимир Гірняк, Юрій Кужелюк, Віра Лясковська, Юрій Путас, «рухівці» Валерій Веремчук, Орест Печенко, член «Фронту змін» Ерік Парсаданян та Іван Рудницький («За Україну»).

Проти голосували п’ятеро: «ударівці» Віктор Карпінець, Юрій Мартинюк та Анатолій Крачковський, «свободівець» Олег Лесюк, член РХП Богдан Панкевич, водночас троє утрималися:депутат від «Удару» Петро Адамик, «свободівець»Василь Горон і член «Фронту змін» Остап Іваськевич.

Не голосували за це питання16 осіб у сесійній залі: міський голова Львова Андрій Садовий та секретар ради, «свободівець» Василь Павлюк. Крім них – депутати від «Фронту змін» Андрій Якимів, Олександр Алєксєєв, Ростислав Будинський, Ярослав Музичко, Михайло Лопатнюк, також Роман Грицевич – ПРП, «свободівці» Ярослав Пелешак, Людмила Шекета, Руслан Валько, Андрій Яворський, Анатолій Країнський, Павло Федина, а разом з ними Богдан Лешневський (НРУ) і Роман Федишин (Аграрна партія України).

Загалом в голосуванні брало участь 72 депутати.

Поіменне голосуванння. Документи.

Нагадаємо, 30 травня депутати Львова виділили землю під забудову біля Собору св. Юра попри те, що того ж дня вранці до них звернулись мешканціз вимогою не допустити забудови на території садів, що з’єднують вулиці Шептицьких та Озаркевича. Люди також побоюються, що офісно-житловий комплекс, який може з'явитися на вул. Озаркевича, 4а, буде надто близько до шпиталю Шептицького. Натомість забудовник – ТзОВ «Розвиток нерухомості» обіцяє, що дотримає всіх вимог закону, оскільки будуватимуть тут «невеличкий» житловий будинок на 4-6 поверхів.

Як інформував ZAXID.NET, Галицький районний суд Львова квітні прийняв постанову, якою визнав незаконною бездіяльність Львівської міської ради щодо неприйняття рішення про погодження проекту землеустрою щодо надання в оренду ТзОВ «Розвиток нерухомості» земельної ділянки площею 0,45 га в оренду терміном на 10 років і зобов’язав Львівську міську раду внести на розгляд чергової сесії це питання.

У Львівській міській раді надали копію листа Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігора (Возьняка) до міського голови Львова, де Митрополит пише, що представники УГКЦ ознайомлені з проектними пропозиціями щодо цього будівництва і «повністю підтримують реалізацію даного проекту». Крім того, у курії просять Львівську міськраду якнайшвидше позитивно вирішити це питання.Згодом в УГКЦ повідомили, що Курія Львівської архиєпархії УГКЦ підписала з ТОВ «Розвиток нерухомості» протокол про наміри будувати на вул. Озаркевича, 4а, офісний центр. У ньому для церковних потреб нададуть частину офісних приміщень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук