«Свободівців» виключили з партії за таємні переговори із іншими політичними силами, - Ситник

26 членів ВО «Свобода» у Львівській області виключили з партії за переговори із іншими політичними силами про участь у виборах. Про це ZAXID.NET повідомив голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник.

«Низка депутатів, яких учора, 28 вересня, виключили з партії, почали вести сепаратні переговори із іншими політичними силами, були присутні на їхніх конференціях. У цьому й полягає порушення партійної дисципліни, оскільки ми йдемо на вибори як самостійна політична сила», - заявив Ситник. Він додав, що у партії також провели внутрішнє тестування і за його результатами відсіяли частину членів.

Серед виключених учора є також троє інших депутатів облради - Ярослав Мудрий, Михайло Барбара та голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик, який вісім років був партійцем «Свободи».

У коментарі ZAXID.NET Качмарик повідомив, що йому дивно чути про своє виключення, адже він ще два тижні тому сам написав написавши заяву про вихід із ВО «Свобода».

«Я сам подав заяву, де написав, що прошу більше не вважати мене членом ВО «Свобода». Навряд чи це можна вважати виключенням», - заявив Качмарик.

Тепер Ярослав Качмарик буде балотуватись у Дрогобицькому районі від ВО «Батьківщина».

Про причини виходу із ВО «Свобода» Качмарик говорити не хоче.

«Є декілька причин. Одну з них назвати я не зможу, а щодо інших, то я хочу робити багато конструктивного для людей. Мені здається, що сьогодні найкраще це мені буде робити із ВО «Батьківщина», де буду працювати незалежно від того, чи стану депутатом. Любити Україну можна в багатьох партіях. І я не буду її любити менше від того, що буду не у «Свободі», - додав депутат.

На питання про те, чому із партії не виключили чинного голову Львівської обласної ради Петра Колодія, який, як повідомляли деякі ЗМІ, балотується від Народного руху України, Ситник заявив: «Петро Колодій був делегований від ВО «Свободи» в одному з округів Городоцького району, але ще у серпні цього року він заявив, що участі у цих місцевих виборах він брати не буде. Ми не маємо інформації, що він йде на вибори від когось іншого, у тому числі і від НРУ. Його ніде ніхто не висував. Він залишається членом ВО «Свобода».

Спростував інформацію щодо свого висування НРУ і сам Колодій.

«Я на цих виборах не балотуюсь», - повідомив ZAXID.NET голова ЛОР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук