Табачник хоче відродити в школах «Зарніцу», щоб cпричинити ідеологічну мішанину, - УНП

28 грудня 201036315

Замість того, щоб відновлювати «Зарніцу», Д. Табачнику слід перейматися закриттям єдиної в Російській Федерації бібліотеки. Таку заяву зробила Рівненська обласна організація «Української народної партії».

Як повідомила кореспондентові ZAXID.NET голова організації Світлана Ніколіна, УНП обурена ідеєю міністра освіти відновити у школах радянську військово-польову гру "Зарніца".

«Дмитро Табачник планує відродити всеукраїнську патріотичну, а точніше радянсько-комуністичну гру «Зарніца». А робитиметься це у співпраці з кадетами, скаутами та пластунами. Сентенції Табачника коментувати складно, адже його вислови потребують не коментування, а психіатричного втручання. Зокрема, його плани відновити всеукраїнську патріотичну гру з промовистою радянською назвою «Зарніца» на теренах незалежної держави та ще й за участю „Пласту” спрямовані на утвердження в Україні ідеологічної мішанини, вигідної владі безбатченків», - зазначила Світлана Ніколіна.

«Відродити традиції Радянського Союзу через симбіоз прокомуністично-атеїстичної організації «Зарніца» з українською патріотичною, національно налаштованою християнською організацією «Пласт» неможливо. Міністр забуває, що в пластунів є свої багаторічні традиції й звичаї, що формувалися десятиліттями. «Зарніца» ж в Україні не прижилася», - додала вона.

Очільниця Рівненської УНП переконана, що україноненависнику Табачнику, як міністру освіти, доцільніше було б перейматися закриттям єдиної на території Росії бібліотеки української літератури в Москві, де 24 грудня співробітники російських спецслужб під приводом боротьби з екстремізмом здійснили черговий обшук, в результаті якого було вилучено книги, українську періодику, жорсткі диски та читацькі квитки.

«Ганебна бездіяльність і відсутність будь якої реакції з боку влади ще раз засвідчує, що Янукович і його міністри, як писав Т.Шевченко „дядьки отечества чужого”. От тільки не гребують при цьому українськими грішми»,- сказала С. Ніколіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 15

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук