Таксі «Уклон»: наша цільова аудиторія – людина зі смартфоном

Таксі «Уклон»: наша цільова аудиторія – людина зі смартфоном
В’ячеслав Клапчук, директор з маркетингу компанії «Уклон»

Новий формат сервісу – таксі «Уклон» – працює у Львові лише кілька місяців, але його вже активно обговорюють львів’яни. І не лише тому, що важко не помітити їхню рекламу на вулицях міста, але й тому що новий сервіс суттєво відрізняється від того, що є на ринку. Про особливості та переваги таксі «Уклон» розповів В’ячеслав Клапчук, директор з маркетингу компанії «Уклон».

– Чим ви відрізняєтесь від інших фірм таксі, що вже працюють у Львові?

– Як це не дивно, але на відміну від багатьох подібних сервісів, ми українська компанія, у якій засновники – українці. Ми працюємо в Україні, для українців і сплачуємо податки в рідну казну. Ми працюємо вже майже 5 років, а у Львів прийшли у грудні минулого року, але прийшли надовго

– Чи можете вже говорити про певні успіхи та популярність вашого сервісу? Скільки замовлень ви виконуєте, скажімо на день, скільки водіїв вже працює у вас?

– Це комерційна таємниця. Ми не розповідаємо такого. І якщо якась фірма вам буде називати цифри, то переконаний, вони говорять неправду. У більшу чи меншу сторону. Але ми знаємо кожного водія, який у нас працює – ми дивимось йому в очі. Ми намагаємось контролювати всі дії. Наприклад, на нашій офіційній сторінці у Facebook реагуємо на кожен відгук. Це принципова позиція нашої фірми.

Перед тим як укласти угоду з водієм, ми оглядаємо його автомобіль. Дивимось чи він технічно справний, чистий та охайний. До слова, у Львові, ми намагались виправити певні огріхи, які є у нашого сервісу в Києві, де ми працюємо не лише з власними водіями, але й з водіями партнерських організацій. За них ми не можемо повністю відповідати і не маємо на них прямого впливу. У Києві ми це вирішуємо так, що якщо у водія надто багато скарг, то ми просто з ним не працюємо. А у Львові, всі водії – наші. При цьому у нас можна підпрацьовувати водієм, наприклад, по вихідних чи ввечері. Хоча, ми все ж стараємось працювати з тими, для кого це основний фах.

–  А як ви контролюєте безпеку перевезень?

–  Щодо безпеки, то на відміну від багатьох сервісів, у нас є безкоштовна диспетчерська служба, функції якої полягають не у виклику водія, а в тому, щоб вирішити будь-які проблеми пасажира чи водія. Крім того ми, так само як і будь-яка інша фірма перевізник, бачимо маршрут водія по GPS. Але головне, ми знаємо водія і ми знаємо як його знайти.

Саме тому ми просимо всіх пасажирів залишати відгуки. Для тих, хто лінується, є спеціальна функція у нашому додатку, де можна просто виставити «зірочку». До речі, ці «зірочки» є цікавими для пасажирів, адже вони означають рейтинг водія, який пасажир бачить, коли замовляє таксі. Щоправда, поки що у Львові він не є надто інформативним, через молодість нашого сервісу, але, я переконаний, це швидко виправиться.

– Користувачі, як одну з переваг вашого сервісу називають те, що ваші машини дуже швидко приїжджають, за рахунок чого вам вдалося цього досягти?

–  За рахунок того, що замовлення бере той водій, який територіально найближче. Але якщо нікого немає поруч, то зовсім не треба відмовляти клієнту, можна просто збільшити ціну – докласти 5-10 грн і до вас поїдуть інші водії, які є далі. Такий собі аукціон зацікавлення водія, щоб він приїхав з дальшої точки. Але також я б порадив користувачам, якщо вам прийшла відмова, і ви вирішили скористатись іншим таксі, то налаштуйте у вашому додатку функцію відмови від повторного пошуку, оскільки пошук буде продовжуватися до того часу поки не знайде автомобіль.

Ваші ціни, вони є конкурентними у Львові?

– «Уклон» шукає тарифний компроміс між водіями та пасажирами. Тому наші ціни не є найдешевшими, але і не є найдорожчими. Ми стараємось триматися золотої середини. Це дає нам можливість надавати якісні послуги за адекватні ціни. Я б сказав, що ми не вирізняємось цінами на тлі інших, натомість ми вирізняємось тим, що ви самі можете вибирати рівень сервісу. Наприклад, під час замовлення, ви можете визначити клас машини, якою хочете їхати і кількість місць у ній. Ви можете замовити дитяче крісло чи корзину для перевезення тварин тощо. Так, це буде коштувати додаткові гроші і, на теперішньому етапі розвитку сервісу у Львові, вам доведеться трохи зачекати у випадку специфічного замовлення. Але, вам не треба все це довго пояснювати диспетчеру і переживати чи вас правильно зрозуміли – ви просто ставите галочки у додатку. Відсутність людського фактору під час замовлення для багатьох є дуже важливою. З цієї точки зору, наш сервіс також ідеальний для людей з вадами слуху.

– Київські водії, вже сьогодні протестують проти міжнародного сервісу таксі «Uber», де також виклик йде через додаток, чому не протестують проти вас?

– Проти нас не будуть протестувати, оскільки ми не позиціонуємо себе конкурентами звичайних таксистів. Головне, що ми і не намагаємось бути їхніми конкурентами – ми працюємо разом з ними на одному ринку. Так, ми маємо певні особливості. Але ми також розуміємо, що сьогодні інтернетом щодня користуються навіть не більшість мешканців України чи Львова. І ми розуміємо, що місця на ринку вистачить – для нас, для них, для всіх. Наша цільова аудиторія – людина зі смартфоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук