Таксистів у Львові акредитують до Євро-2012

27 лютого 201210400
Таксистів у Львові акредитують до Євро-2012
фото ZAXID.NET
Олег Засадний

Львів матиме право поводити акредитацію автомобілів таксі, які матимуть доступ до аеропорту чи стадіону під час Євро-2012. Однією з умов такої співпраці буде дотримання вимог щодо цінової політики.

Про це ZAXID.NET повідомив у коментарі директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, відповідаючи на запитання про те, як місто боротиметься під час чемпіонату з шахрайствами з боку таксистів, екскурсоводів щодо туристів тощо.

«Боротися можна лише одним способом – наявною інформацію про вартість послуг», – пояснив чиновник.

Він зауважив, що таку інформацію буде розміщено в буклетах для гостей турніру, які прибудуть до Львова. Зокрема буклети міститимуть приблизну вартість проїзду на таксі від стадіону до аеропорту тощо.

«Це стосується і екскурсоводів. Якщо вони хочуть, щоб інформація про них була в наших друкованих матеріалах, то ціни на їх послуги мають бути такими, як в каталогах, які ми розповсюджуємо на міжнародних виставках», – сказав Засадний.

На запитання, які плани він має після Євро-2012, Олег Засадний сказав: «Питання сьогодні так не стоїть. Першим пріоритетом є правильне проведення Євро-2012, правильні комунікації як всередині, так і назовні… Подальша доля департаменту залежить від керівництва міста і депутатів. Всі люди, які працюють, показали себе, як кваліфіковані, показали, що можуть працювати для міста».

Нагадаємо, 29 лютого залишиться рівно 100 днів до початку Чемпіонату Євро-2012. З цієї нагоди на пл. Ринок готують святкування. Вартість святкування 100 днів до початку Євро-2012 обійдеться у66 тис. грн.

Як інформував ZAXID.NET, нарада щодо Євро-2012 у Львові, яку анонсував віце-прем’єр Борис Колесніков під час візиту до Львова 25 січня на лютий, все ще планується, повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк. «Нарада планується», - запевнив у коментарі для ZAXID.NET 27 лютого Михайло Костюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук