Теффт і Томбінський відзначили психологічну стійкість Тимошенко

Марта Кривецька, 23 травня 20136866
Теффт і Томбінський відзначили психологічну стійкість Тимошенко
фото provse.te.ua
Юлія Тимошенко

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко упродовж майже трьох годин спілкувалася з головою представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським та послом США в Україні Джоном Теффтом.

За словами дипломатів, під час зустрічі обговорювалися політичні питання, зокрема розвиток відносин між Україною та Європейським Союзом, а також стан здоров'я Тимошенко, - повідомляє прес-служба опозиціонерки.

Дипломатичні представники ЄС і США відзначили, що позиція урядів європейських країн і США залишається незмінною: Україна для підписання Угоди про асоціацію з ЄС повинна виконати всі визначені умови, зокрема припинити вибіркове застосування правосуддя, провести судову реформу і вдосконалити законодавство про проведення виборів.

"Психологічно Юлія Тимошенко дуже сильна людина, хоча у неї є проблеми зі здоров'ям, які обмежують її можливість рухатися", - сказав Томбінський.

Своєю чергою, Теффт додав, що Тимошенко "міцна, хоча відчуває фізичний біль".

Як відомо, посол ЄС Ян Томбінський і посол США Джон Теффт у січні цього року, відразу після оголошення Юлією Тимошенко акції громадянської непокори, звернулися з заявою до влади України про надання дозволу на проведення з нею зустрічі. Однак дипломати не отримали жодної офіційної відповіді на свої звернення.

Наприкінці лютого дипломати звернулися з повторним клопотанням до Міністерства закордонних справ і до Віктора Януковича.

Планувалося, що зустріч Тимошенко з дипломатами має відбутися 29 квітня, проте її було перенесено на пізніший термін.

30 квітня ЄСПЛ визнав незаконним рішення про арешт Тимошенко.

Водночас Міністерство юстиції заявило, що проаналізує рішення Європейського суду з прав людини за скаргою Тимошенко – і тоді вирішить, чи оскаржувати його.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук