"Темна конячка" подала документи на участь у конкурсі 3G

"Темна конячка" подала документи на участь у конкурсі 3G

Головні оператори GSM зв'язку в Україні подали документи на участь у конкурсі для отримання ліцензій 3G. Однак джерело на телекомунікаційному ринку поінформувало Інтерфакс-Україну, що окрім відомих мобільних операторів до конкурсу допущено компанію, яка не є 2G-оператором.

За даними джерела, заявки на конкурс подали три основні гравці мобільного ринку країни - "Київстар", "МТС Україна" і "Астеліт", а також компанія, "яка не є 2G-оператором". Про яку компанію йде мова, джерело не уточнило.

У той же час в прес-службі Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), агентству відмовилися коментувати інформацію, пояснивши, що дані про учасників конкурсу будуть оприлюднені в п'ятницю.

Між тим, ПрАТ "МТС Україна" подало документи на участь у конкурсі для отримання ліцензій на право надання послуг зв'язку за технологією UMTS (3G), повідомили в прес-службі оператора. "Ми документи подали, брати участь у конкурсі будемо", - повідомили в компанії.

Тим часом АТ "Київстар" вже офіційно підтвердило, що подало документи на участь у конкурсі. ""Київстар" подав заявку на участь у конкурсі 3G, оскільки, з нашої точки зору, в існуючих економічних і технологічних реаліях це єдиний шлях розвитку телеком-індустрії України", - цитує прес-служба президента компанії Петра Чернишова.

У прес-службі оператора мобільного зв'язку "Астеліт" (бренд life) агентству "Інтерфакс-Україна" також підтвердили, що компанія подала документи на участь у конкурсі на отримання ліцензій 3G. "life подав всі документи відповідно до вимог тендеру", - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося, НКРЗІ намір провести тендер за ліцензіями 3G 16 лютого поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук