Тепер Ющенко дружитиме з Партією регіонів?

19 травня 20092452

Науковий директор Школи політичної аналітики при НаУКМА Олексій Гарань прогнозує, що з обранням голови Київської облдержадміністрації Віри Ульянченко головою ради партії "Народний Союз Наша Україна" збільшиться дисципліна у партії: "Віра Ульянченко замикатиме на собі вирішення основних питань і буде основним каналом зв’язку з Президентом. Це означатиме, що ця безкрайня демократія, яка панувала в "Нашій Україні", скінчилась, натомість прийде жорсткий централізований стиль керівництва", - акцентував експерт. Про це інформує УНІАН, оприлюднюючи результати експертного опитування Київського Інституту проблем управління імені Горшеніна.

О.Гарань також зауважив, що В.Ульянченко має добрі стосунки з фінансовими колами, у тому числі з Партією регіонів. "Це призначення, як і низка останніх подій у "Нашій Україні", свідчить, що вона з помаранчевої, революційної перетворюється на консервативну силу", - вважає О.Гарань.

За його словами, у 2005 році партія втратила можливість стати потужною правоцентристською силою класичного європейського зразка, а після виборів 2007 року - ліберальною "третьою силою". "І я думаю, що які б зараз не були призначення, навряд чи це зможе її реанімувати як потужну силу правоцентристського спектру", - наголосив О.Гарань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • 2 19 травня 2009, 16:25

  Вы не знали?Країна брехунів та злодіїв, рабів та холуїв! І вже нема "ДОБРОДІЇВ" - народ вже одурів! Ми вже не маєм доброго, спокійного життя, Захищенність та впевненність пішли у небуття! Що буде з дітьми нашими? Як житимуть вони? У холоді і голоді? В передчутті війни? Та може вже отямимось - наведемо тут лад, Збудуєм все по-совісті та згине супостат

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Иван 19 травня 2009, 16:19

  Подчиненный перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальство…(Пъетр Первый)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук