Тепловики назвали попередню причину аварії на львівській ТЕЦ-1

СуспільствоОрися Шиян, 31 жовтня 20167530
Тепловики назвали попередню причину аварії на львівській ТЕЦ-1
Львівська ТЕЦ-1 одна з найстаріших в Україні

За фактом аварії на львівській ТЕЦ-1, яка трапилася 28 жовтня, створено комісію з розслідування, яка має з’ясувати детальні причини відмови в роботі обладнання ТЕЦ-1. За її попереднім висновком, причиною відмови стало коротке замикання в обмотці статора генератора, яке виникло внаслідок порушення в роботі електромереж міста, що приєднані до електромереж напругою 6,3 кВ на ТЕЦ-1. Факт порушення зафіксували автоматичні реєструючі пристрої, встановлені в ГРУ – 6 кВ.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», зараз ТЕЦ-1 працює у звичному режимі, опалення отримують усі споживачі. Все обладнання, окрім турбогенератора ст.№7, в робочому стані.

Нагадаємо, 28 жовтня на Львівській ТЕЦ-1 сталася відмова в роботі обладнання, яка призвела до виходу з ладу турбогенератора. Внаслідок руйнування корпусу турбіни відбувся витік оливи, яка зайнялася. Оперативний персонал не зміг ліквідувати пожежу своїми силами. Підрозділи МНС протягом 40 хв. ліквідували загоряння.

На час гасіння пожежі необхідно було знеструмити електрообладнання, щоб уникнути ураження електрострумом назвичайників.

Було призупинено теплопостачання споживачів, які обслуговує ТЕЦ-1 (Сихівський, Франківський, частково Личаківський райони). Ввечері того ж дня теплопостачання відновили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук