Тернопільська облрада заборонила будівництво міні-ГЕС на Дністрі

Тернопільська облрада заборонила будівництво міні-ГЕС на Дністрі
Депутати врахували позицію громадськості

Депутати Тернопільської обласної ради на сесії у четвер, 3 лютого, встановили мораторій на будівництво міні-ГЕС на верхньому Дністрі та на розробку будь-якої проектної документації щодо цього питання. За проголосували 55 депутатів. Про це повідомив «Погляд».

Під час розгляду питання був представлений звіт тимчасової депутатської комісії, згідно якого будівництво ГЕС на Дністрі призведе до повного знищення екологічної системи Дністровського каньйону.

Зазначимо, рішення було прийняте під тиском екологічних активістів та мандрівників Тернопільщині, які активно виступали проти розміщення ГЕС на Дністрі в межах області. Сьогодні активісти провели акцію протесту під стінами облради під загальним гаслом «Врятуй Дністер!».

Фото: «20 хвилин»

Фото: «20 хвилин»

Нагадаємо, у вересні 2015 року компанія «Укргідроенерго» представила проект будівництва на територіях Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей каскаду гідроелектростанцій на Дністрі, у тому числі п’яти руслових низьконапірних і одної дериваційної. Представники «Укргідроенерго» запевняли, що пріоритетом при спорудженні станцій стане мінімізація шкоди навколишньому середовищу.

В кінці грудня 2015 року рішення про заборону погодження питання розміщення ГЕС уздовж Дністра ухвалила Івано-Франківська облрада, і закликала зробити теж саме обрали сусідніх областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук