Тернопільська Самооборона вимагає припинити роботу російських банків в області

Самооборона Тернопільщини пікетує відділення "Сбербанку Росія"

У середу, 11 червня, Самооборона Майдану спільно з активістами громадських організацій пікетувала Тернопільське відділення «Сбербанку Росії». Активісти вимагали від директорів відділень російських банків в області, закрити їх до 15 червня поточного року. В іншому випадку тернопільська Самооборона готова робити все, щоб заблокувати роботу банку.

«Сбербанк Росії» активісти обрали з тих міркувань, що Генеральна прокуратура України уже відкрила проти цього банку кримінальне провадження за підозрою у фінансуванні терористичних акцій в південно-східних регіонах.

Окрім головної вимоги самооборонці висловили окремі прохання: до працівників банку – проявити свою громадську позицію і звільнитися з роботи у банку, а до Державної служби охорони – розірвати договір про надання охоронних послуг. Самооборонівці також закликали вкладників банку – забрати свої вклади.

«Ми розуміємо, що в банку працюють прості люди, і банк для них – це робочі місця. Проте, в той час, коли наші військові-добровольці без належної амуніції їдуть на схід захищати державу і нас з вами, російські банки фінансують найновітніше спорядження для їх убивць. Це недопустимо, що поки власними зусиллями ми збираємо кошти для українських військовослужбовців, у нас під носом процвітає бізнес спонсорів терористів», - заявив комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик і попередив, що активісти самооборони висловили свою вимогу чітко і якщо вона не буде виконана, то акції протесту продовжаться аж до блокування роботи відділень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук