Терорист з «Оплоту» хотів ліквідувати офіцера ФСБ, котрий перейшов на бік України

«Оплотівцеві» за вбивство екс-офіцера ФСБ обіцяли квартиру, автомобіль і безпечне вивезення його родини до Росії

Контрозвідка Служби безпеки України (СБУ) запобігла ліквідації Іллі Богданова – колишнього офіцера ФСБ, який перейшов на бік України і разом з іншими героями захищав донецький аеропорт.

Як повідомив у Facebook радник голови СБУ Маркіян Лубківський, в результаті надскладної спецоперації контррозвідники затримали 29-річного активного члена терористичної організації «Оплот», у якого вилучено снайперську гвинтівку СВД та набої до неї.

«Вказану особу у січні ц.р. у м. Бєлгород (Російська Федерація) завербували співробітники ФСБ РФ та відпрацювали завдання з фізичного знищення Богданова, який у липні 2014 року перейшов на українську сторону та у складі одного з добровольчих батальйонів брав участь у бойових діях на сході нашої держави», – йдеться в повідомленні.

Як повідомив радник голови СБУ, за успішне виконання зазначеного задуму представники ФСБ гарантували «оплотівцеві» отримання значної грошової винагороди, російського громадянства, купівлю автомобіля, вивезення його родини до м. Бєлгорода та надання квартири для постійного місця проживання.

Лубківський наголосив, що вбивство повинно було відбутись відразу після планованого інтерв’ю Богданова телеканалу «112».

«Вбивця навіть зустрічався з Іллею, намагався увійти в довіру, представляючись співробітником Державної міграційної служби», – написав радник голови СБУ.

«Служба безпеки України сьогодні цілеспрямовано працює на знешкодження розгалуженої терористичної мережі, яка функціонує в Харківській області і основу якої складає «Оплот». Члени бойового крила вказаного угрупування, діючи у складі т.зв. «ДНР», намагаються вчиняти на території нашої держави терористичні акти і диверсії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні. Керівництво та часткове фінансування організованих збройних формувань здійснюється безпосередньо ФСБ РФ через лідерів, які, за отриманими достовірними даними, переховуються від українських правоохоронних органів в Бєлгороді», – зазначив Лубківський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук