Терористи можуть утримувати набагато більше полонених, ніж відомо, – Міноборони

СуспільствоОльга Карабан, 19 серпня 20141310

Є дані, що в полоні у бойовиків знаходяться понад тисячу осіб, проте в реальності ця цифра може бути набагато більшою. Про це повідомив радник заступника міністра оборони України по звільненню полонених і заручників Василь Будик, інформує Інтерфакс-Україна.

«За нашими даними, понад тисячу затриманих перебувають в жахливих умовах. 1007 осіб, які перебувають в наших списках, це лише невелика частина», – розповів він.

Також Будик повідомив, що серед цивільних осіб і журналістів більше полонених, ніж з числа військовослужбовців. «Якщо сьогодні є певне розуміння, скільки наших солдатів і офіцерів знаходяться в полоні, то проблема цивільних осіб і журналістів глобальна», – заявив він.

Радник заступника міністра оборони  наголосив, що на відміну від полонених військовиків, щодо яких ще діють якісь «правила війни», то щодо цивільних осіб така схема не працює.

Крім цього, Будик розповів, що багато звільнених з полону терористів осіб не мають документів, що засвідчують особу. «Ще вирішується питання про легалізацію, отримання документів. Живуть де і як прийдеться, ведуть напівголодний спосіб життя. Добре, що деяким допомагають волонтери, але це системна проблема», – додав радник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук