Тільки Буковина здатна очолити ходу регіонів України до Європи, - голова ОДА

23 травня 20114993

Львівські протистояння 9 травня показали, що нині тільки Буковина за рівнем свідомості та толерантності здатна очолити європейську ходу регіонів України до Європи, демонструючи приклад міжконфесійної злагоди та міжнаціонального спокою і терпимості.

На цьому 22 травня під час відзначення Дня Європи та святкування 150-ї річниці з дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі наголосив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, повідомили ZAXID.NET у прес-службі облдержадміністрації.

За його словами, саме Буковина продемонструвала цілком сучасні, європейські підходи до пошуку і знаходження консенсусу, що в кінцевому підсумку дозволило знайти толерантний вихід порозуміння.

«Про Європу, європейські цінності треба менше говорити, їх потрібно сповідувати», - додав глава облдержадміністрації.

Михайло Папієв нагадав, що Чернівці і Буковина завжди були місцем діалогу між українським та європейськими народами, що засвідчує факт компактного проживання на цій території понад 80 європейських етносів. Саме на Буковині, за його словами, проводили міжнародні конгреси і зустрічі імператорів, які володіли половиною Європи.

«Тут творилася європейська політика, творилася нова Європа, - додав Михайло Папієв. – Очевидно, Буковині час повернути колишній статус. У цьому я бачу історичну місію нашого краю, до цього закликав нас великий Кобзар, який мав незнищенну, всеперемагаючу, щиру любов до рідного краю і всім серцем прагнув щасливої долі для свого народу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук