<

Тимошенко – не Мандела і не Сахаров, - Le Monde

СвітВолодимир Балита, 7 червня 201211555
Тимошенко – не Мандела і не Сахаров, - Le Monde
Юлія Тимошенко

Чемпіонат Європи з футболу в Польщі й на Україні вже можна вважати невдалим рішенням. Про це йдеться в редакційній статті Le Monde.

"Вибір місця проведення найбільших спортивних змагань - таких, як Олімпійські ігри або Чемпіонати світу і Європи з футболу - визначається на підставі декількох критеріїв. Спорт, звичайно, береться до уваги, але не надто", - пише «Українська правда» з посиланням на газету.

"На відміну від економіки. І іноді - геополітики. Хоча Євро-2012 у Польщі й в Україні стартує тільки 8 червня, європейський чемпіонат уже здається програною справою", - пише газета.

Видання підкреслює, що це не відноситься до Польщі. "Вона - єдина країна Європейського Союзу, що не пізнала рецесію 2008 року й може записати у свій актив два десятиліття успішних політичних перетворень, модернізації й відкритості".

"Україна, у свою чергу, викликає розчарування й роздратування в європейського керівництва. Замість того, щоб зблизитися з ЄС, прийняти його цінності, йти вперед шляхом правової держави й ринкової економіки, країна закостеніла", - підкреслюють у редакції газети.

"Із цього погляду Євро-2012, яке могло ознаменувати собою приєднання України до Європи й видалення її пострадянських корінь, можна вважати повним провалом", - підкреслюється в статті.

Втіленням цього видання називає справу Юлії Тимошенко.

"Зрозуміло, що колишня "газова принцеса" Юлія Тимошенко - аж ніяк не Нельсон Мандела й не Сахаров. Її робота у владі принесла лише розчарування. Проте, рішення про її ув'язнення було прийнято за підсумками швидкоплинного розгляду й з повною зневагою до права", - підкреслює газета.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук