Тимошенко можуть відправити у відставку
У парламенті знайдуться голоси для відставки уряду Юлії Тимошенко. Про це заявив депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.
"Я вважаю, що НУ-НС і БЮТ зробили велику тактичну помилку, яка може нам зараз дуже сильно допомогти. Немає з цього приводу визначення Конституційного суду і є відкритим питання, щодо відносин у середині парламенту", - сказав він, інформує ТСН.
"Є група депутатів, яка виключена з лав своїх фракцій, але вони можуть створити свою фракцію, вони можуть об'єднатися. Ми не знаємо, КС з цього приводу поки нічого не сказав", - зазначив регіонал.
"Голоси для відставки уряду в парламенті знайдуться і ці ж депутати теоретично можуть створювати коаліцію. Тут ми (Партія регіонів) відкриті", - наголосив Шуфрич.
Він переконаний, що "буде відповідальність депутатів щодо необхідності шукати компроміс з президентом Януковичем і з найбільшою фракцією в парламенті, тому що якщо цього не відбудеться, на жаль, ми змушені будемо йти на дострокові парламентські вибори".
Водночас регіонал зазначив, що дострокові вибори Верховної ради - це "крайність".
Щодо можливості об’єднання БЮТ і Партії регіонів Шуфрич сказав: "Так, як проходила кампанія з боку Юлії Тимошенко та її штабу, я зараз складно уявляю можливість для об'єднання".