Тимошенко розпустила міський осередок «Батьківщини» у Львові

Політрада ВО «Батькіщина» розпустила львівську міську організацію партії. Про це ZAXID.NET повідомив голова обласного осередку «Батьківщини» Михайло Цимбалюк. За його словами, відповідне рішення було прийняте на засіданні політради раніше і лише учора оприлюднене.

«Рішення прийняте у зв’язку з тим, що міський осередок партії у Львові на місцевих виборах не подолав 5% бра’єру», - заявив Цимбалюк.

Зараз в кожному районному осередку партії працює робоча група, яка перевіряє його діяльність і проводить інвентаризацію. Також відбувається підготовка до нової звітно-виборної конференції, на якій буде обрано нове керівництво районних парторганізацій та міського осередку.

За словами Цимбалюка, така конференція відбудеться упродовж найближчих двох тижнів.

Михайло Цимбалюк також повідомив, що Михайла Мужилівського, який досі керував осередком «Батьківщини» у Львові, з партії не виключали. Партквитки залишили й іншим функціонерам із міської організації.

«Вони просто звільнені з посад. Вони повинні залишитись і далі займатись розбудовою партії», - наголосив Цимбалюк.

Як інформував ZAXID.NET Михайло Цимбалюк очолив ЛОО ВО «Батьківщина» 3 грудня 2015 року вже після місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня.

В області партія набрали 10,7% голосів виборців і увійшла до обласної ради. А у Львові за «Батьківщину» віддали свої голоси 4,6% виборців, що замало для подолання 5% виборчого бар'єру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук