Тимошенко у суботу знову може приїхати до Львова
"Зараз на Левандівському мосту завершуються роботи на верхньому полотні моста, наводимо красу. Відкриття об’єкта після ремонту відбудеться в суботу, 4 липня. У нас є попередня інформація, що на відкриття моста виявила бажання приїхати прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, адже ремонт проходив за кошти, виділені Кабміном", - повідомив сьогодні, 2 липня, під час брифінгу директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець.
За його словами, на 1 липня з 13 млн, які виділив уряд на ремонт моста, освоєно 11,4 млн. Залишок - понад 1 млн грн - буде витрачено на косметичні роботи. "Міст буде закрито до обіду суботи, прошу виявити розуміння", - звернувся Ю.Голець до львів’ян.
Він також поінформував, що наступного року Львівська міська рада проситиме у Кабміну, нардепів та прем’єра коштів на ремонт та розширення шляхопроводу на вул. Городоцькій (що біля хлібзаводу). "Цей міст у жахливому стані і він завузький для того потоку автомобілів, які їздять вул. Городоцькою. Його треба розширити. За попередніми підрахунками, на ці роботи потрібно 50 млн грн", - сказав Голець.
Цей ремонт, каже чиновник, доцільно буде розпочати наступного року, адже цього року на такі роботи немає ні коштів, ні часу.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google