Тимошенко вважає, що Порошенко має пояснити обставини перемир’я

Суспільство8 вересня 20144981

Юлія Тимошенко заявила про необхідність публічних пояснень президента з приводу підписаного 5 вересня у Мінську протоколу про перемир’я у зоні проведення АТО. Окрім того, лідер «Батьківщини» вважає за необхідне змінити керівництво Мінборони, а відповідальність за військові дії покласти на «Ставку Головнокомандувача» на чолі з Порошенком.

Як можна судити из тексту заяви Юлії Тимошенко, вона вважає підписаний протокол загрозою для українського суверетітету і територіальної цілісності.

«Я так вважаю, тому що в цьому протоколі не існує вимоги відведення російських військ з території України, а це де-факто означає їх закріплення на нашій території.  І по-друге, … в цих протоколах визнані невідомі формування - ЛНР, ДНР - як офіційна сторона, яка їх підписала», – пояснює Тимошенко.

На її думку, президент Порошенко невідкладно мав би здійснити низку кроків, зокрема, скликати  позачергове засідання парламенту, де публічно пояснити обставини підписання протоколу про перемир’я і свої подальші кроки: «Усі сьогодні в нашій державі хочуть переконатися, що за цим протоколом не стоїть перетворення частини України на Придністров‘я, що за цими протоколами не стоїть здача території Донбасу».

Юлія Тимошенко також закликала президента змінити вище керівництво Міноборони і створити ставку Головнокомандувача.

«Я переконана, що президент мусить зараз взяти на себе всю повноту відповідальності за управління країною під час агресії Росії, яка практично всім світом визнана війною Путіна проти України», – заявила Тимошенко.

Повний текст заяви Тимошенко можна прочитати тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук