Тимошенко за свої помилки планує розраховуватися "замороженими" зарплатами людей, - нардеп

24 жовтня 20082540

“Уряд Тимошенко у своєму антикризовому законопроекті пропонує "заморозити" підняття мінімальної заробітної плати до прожиткового мінімуму. Це призведе до зубожіння людей, ще більше загострить кризу в Україні, погіршить настрої в суспільстві”. Про це заявив народний депутат України від БНУНС Ярослав Джоджик, - повідомляє прес-служба НСНУ.

Нагадаємо: у своєму законопроекті щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи на економіку України уряд пропонує на два роки "заморозити" підвищення заробітних плат працездатного населення до рівня прожиткового мінімуму.

Депутат подібні пропозиції уряду вважає “заходами по загостренню кризи в Україні”. Він пояснив, що “соціальні стандарти повинні базуватися на економічних реаліях, а соціальні виплати мають бути не більшими, аніж сьогодні це може собі дозволити українська економіка. Однак всі ми були свідками, як у цьому році соціальні виплати були підвищені майже на 40%, що в кінцевому рахунку призвело, по суті, до найбільшої інфляції в Європі”. Як зазначив Джоджик, “наслідком такої помилки уряду Тимошенко стало загострення фінансово-економічної ситуації в нашій державі. Уряд став заручником своїх же непрофесійних, недалекоглядних рішень".

“Прем’єр Тимошенко, безвідповідально збільшуючи соціальні видатки, популістично обіцяючи покращення життя усім без винятку, завела ситуацію в глухий кут”, - зауважив Я.Джоджик. “Прем’єр думає тільки сьогоднішнім днем, вона розраховувала лише на зростання власного рейтингу, провадячи виплати "згорівших" заощаджень. Таке форсоване зростання соціальних виплат, до якого наша економіка не була готова, й призвело до того, що сьогодні уряд пропонує "заморозити" підвищення заробітної плати до рівня прожиткового мінімуму", - відзначив Джоджик. Депутат також нагадав, що “наразі мінімальна заробітна плата є нижчою за встановлений прожитковий мінімум для працездатних осіб, а уряд пропонує залишити її на такому рівні ще до 2011 року”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук