Тисячу конфіскованих автомобілів на єврономерах відправили в зону бойових дій на Донбасі

Понад тисячу конфіскованих автомобілів на єврономерах, затриманих на кордоні за перевезення контрабанди, безкоштовно передали у район бойових дій на Донбасі, повідомив генеральний директор державного електронного торговельного майданчика СЕТАМ, який спеціалізується на продажах проблемних активів, Віктор Вишньов.

Як розповів він в інтерв’ю телеканалу «112 Україна», конфісковані машини розміщують на майданчику СЕТАМ для продажу. Якщо за три сесії торгів машину продати не вдалося, а це майно перед цим було стягнуто в рахунок держави, то автомобіль передається комісії для безоплатної передачі.

«На цей випадок у нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб», – зазначив гендиректор електронного майданчика.

Він уточнив, що в цьому випадку йдеться про передачу активу установам, які мають на це право згідно із законодавством. Машини можуть отримати медичні, соціальні заклади, військові частини, а також установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, держоргани.

«За весь час роботи військовим частинам у АТО було передано близько тисячі машин. Але також автомобілі передаються і дитячим будинкам, і медичним установам. Безумовно, комісії частіше надають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які розташовані «на передку», в районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують», – додав Вишньов.

Також Збройним силам України і безпосередньо в зону бойових дій з 2016 року було передано 20 778 одиниць різного майна на суму 23,8 млн грн.

«Минулого року була передана велика партія рюкзаків і спальників (близько 1 тис. шт.), вилучена митницею під час ввезення в аеропорт «Бориспіль». Вони були передані на центральні склади Міноборони, і їх військові на свій розсуд розподіляли між військовими частинами», – розповів генеральний директор ДП СЕТАМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук