Ток-шоу Шустера виходитиме на «1+1»

Телеведучий відмовився назвати суму контракту з телекомпанією

Політичне ток-шоу «Шустер Live» відтепер виходитиме на телеканалі «1+1»  – перший випуск з'явиться в ефірі 4 вересня, повідомила прес-служба каналу 2 вересня.

Програма «Шустер Live» виходитиме на «1+1» щоп'ятниці о 20:10.

У коментарі «Телекритиці» ведучий Савік Шустер підтвердив, що політичне ток-шоу «Шустер Live» припиняє вихід на каналі «112 Україна». Водночас він відмовився розповісти про умови виходу програми на каналі «1+1». За його словами, наразі триває опрацювання його нового контракту з телеканалом.

Керівник PR департаменту «1+1 Медіа» Світлана Павелецька у коментарі медіатаблоїду «Дуся» уточнила: «Ми будемо співпрацювати зі студією Савіка Шустера на тих же умовах, на яких він зазвичай працює з каналами. Ми отримуємо готовий продукт, студія працює як окремий зовнішній продакшн. Поки про принципові зміни у форматі шоу не йдеться».

Павелецька також повідомила, що ефір «Шустер live» матиме тривалість у 4 години.

За словами ведучого, співпраця з каналом «1+1» стане новим етапом для телепроекту. «Для нашого проекту це однозначно новий етап і я радий, що загальнонаціональний канал готовий надати нам свободу редакційної політики. Зі свого боку ми гарантуємо всім політичним силам рівний доступ до відкритої дискусії, без якої неможливий розвиток по-справжньому демократичного і європейського суспільства», – зазначив Савік Шустер.

Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко наголосив на необхідності подібного шоу. «Зараз, коли політична ситуація в країні загострилася, критично важливо створити широкий майданчик для конструктивного діалогу. Я сподіваюся, що це стане можливим завдяки партнерству з командою Савіка», – прокоментував Ткаченко.

Ток-шоу про політику «1+1 медіа» «Право на владу», яке раніше виходило на телеканалі «1+1», з 3 вересня буде виходити на телеканалі «2+2» о 20:20.

З лютого до липня цього року програма «Шустер live» виходила в ефірі телеканалу «112 Україна». Протягом минулих років програма «Шустер live» виходила на телеканалах «Україна» (2008-2010 роки), Перший національний (2010-2013 роки) та «Інтер» (2013 рік).

У 2014 році ток-шоу «Шустер live» виходило на Першому національному і каналі «24». При чому перший випуск програми у 2014 році вийшов як одноразовий проект на 5-му каналі, наступний – на каналі «24», після чого було підписано контракт із Національною телекомпанією України й шоу почало виходити на Першому національному і «24».

Водночас у червні стало відомо, що Савік Шустер став співвласником супутникового телеканалу. Пізніше стало відомо, що логотип каналу - 3s.tv. Телеканал «Савік Шустер студії» має розпочати мовлення 7 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук