Торік понад 1,3 млн українців мігрували на роботу в Росію, – ФМС Росії

Оксана Панчишин, 26 червня 20134560
Торік понад 1,3 млн українців мігрували на роботу в Росію, – ФМС Росії
фото www.credo-ua.org
Мігранти

Минулого року з України до Росії працювати, відвідати родичів і здобути освіту приїжджали понад 3 мільйони осіб, повідомив сьогодні в Москві голова Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський. Зокрема, загальна кількість трудових мігрантів із України до Росії становила минулого року 1 мільйон 350 тисяч осіб.

За його словами, ця кількість – п’ята частина від усіх іноземців, які приїжджали до Росії, і ці 3 мільйони громадян України здійснили протягом минулого року 10 мільйонів в’їздів до Росії.

При цьому, виступаючи на міжнародній конференції, присвяченій російсько-українським відносинам, він зазначив, що кількість осіб, які щорічно в’їжджають із України до Росії, неухильно зростає – ця тенденція зберігається протягом останніх років.

За даними Національного банку України, трудові мігранти відправили своїм сім’ям минулого року 6,5 мільярдів доларів. Лідером тут залишається Росія – 2,3 мільярда доларів (35% від загального обсягу), повідомив голова ФМС Росії.

Він додав, що при зарплаті приблизно в тисячу доларів і реальному щомісячному розмірі грошового переказу в 500 доларів за три роки ці люди змогли б переказати в Україну кілька мільярдів доларів.

Він наголосив, що останніми роками в Росії створені інструменти, що дають змогу іноземцям легально працювати, не отримуючи дозволу на роботу. Серед таких інструментів голова ФМС Росії згадав запровадження патенту на роботу у фізичної особи, преференції кваліфікованим і висококваліфікованим фахівцям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук