Торік від хвороб системи кровообігу померло майже 19 тисяч жителів Львівщини

У січні-листопаді у 2014 році на Львівщині від хвороб системи кровообігу померло 18 943 людини. Загальна кількість померлих становить близько 30 тисяч людей. 

Зокрема, було зареєстровано 3996 смертей від новоутворень, хвороби органів травлення спричинили 1063, з них алкогольної хвороби печінки – 108, повідомила прес-служба ГУ статистики у Львівській області.

Від інфекційних та паразитарних хвороб померло 480 людей, з них від туберкульозу – 330, хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) – 107 осіб. Хвороби крові й кровотворних органів та окремих порушень із залученням імунного механізму призвели до 19 смертей.

Ендокринні хвороби, розлади харчування та порушень обміну речовин призвели до смерті 240 людей.

Через розлади психіки та поведінки померло 39 людей, з них внаслідок вживання алкоголю – 36 осіб. Від хвороб нервової системи померла 110 людина.

Кількість померлих через хвороби дихання становить 897 осіб, з них від грипу і пневмонії 208. Через  хвороби шкіри та підшкірної клітковини померло 25 осіб.

Кількість померлих від хвороб кістково–м’язової системи та сполучної тканини становить 31 особи. Через хвороби сечостатевої системи - 111 людей.

Через ускладнення під час вагітності, пологах та в післяпологовому періоді померли чотири особи.

Кількість померлих від окремих станів, які виникають у перинатальному періоді – 157 осіб. Від природжених вад розвитку, деформацій та хромосомних аномалій – 94 особи.

1841 людина померла з невідомих причин. Через зовнішні причини смерті померла – 1332 особа. З них: внаслідок транспортних нещасних випадків – 252, випадкових утоплень та занурень у воду – 95, нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – 36, випадкових отруєнь та дії алкоголю – 46, випадкових отруєнь, спричинених іншими отруйними речовинами – 39, навмисних самоушкоджень – 160, наслідків нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження – 60. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук