Традиційно працівники ДТЕК Добротвірської ТЕС вийшли на передвеликодню толоку

Суспільствоновини компанії, 27 квітня 2016, 19:06 0

Вже чотири роки працівники електростанцій ДТЕК виходять на Весняну толоку у своїх містах. Цьогорічна подія стала справді глобальною — 23 квітня енергетики прибирали аж у 29-ти населених пунктах. Рекордною була й кількість учасників, що долучилися до спільних толок, щоб зробити своє місто чистішим — за справу взялися сотні людей.

Екологічна ініціатива ДТЕК «Чисте місто» зібрала близько 150 працівників Бурштинської ТЕС у місцевому парку та біля водойми. Енергетики разом із сім’ями прийшли, щоб прибрати сміття і своїм прикладом надихнути й інших мешканців міста на добру, чисту справу.

«Територія, де ми щороку прибираємо, стала набагато чистішою. Колись ми прибирали 3-4 години, а сьогодні фактично за годину-півтори вже справилися. Нема вже стільки  машин зі сміттям, і це вказує на те, що ця акція не є даремно проведеною, люди стали свідомішими, люди ведуть себе на природі охайніше, не залишають за собою сміття. У цій акції беруть участь сім'ї, династії енергетиків, ми розуміємо, що підтримуємо весь колектив компанії, який бере сьогодні участь у прибиранні в 29 населених пунктах», — зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

Весняна толока й справді дає результати — цього року у Бурштині акція «Чисте місто» зібрала 6 тонн сміття, а це майже удвічі менше, ніж в попередні роки. За словами першого заступника міського голови Бурштина Володимира Гулика, з кожним роком, завдяки спільній праці енергетиків у місті стає набагато чистіше.

«Вже традиційно у нашому місті стало проведення акції «Чисте місто» і знову за доброї традиції активну участь у цьому беруть працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС. Від міської ради, від громади хочу подякувати усім працівникам, які вийшли на прибирання. Тішить те, що кожного року в нашому парку сміття стає все менше. Розуміємо, що людина, яка сама взяла участь у такій акції, ніколи більше не викине сміття і особистим прикладом для своїх дітей покаже, що чисто не там, де прибирають, а чисто там, де не смітять», — заявив він.

Добротвір — не виняток. Майже 100 працівників Добротвірської ТЕС разом з рідними і дітьми теж взялися за масове прибирання - тут не тільки зібрали сміття, а й посортували його, щоб відправити на вторинну переробку.

«У нашому селищі є місця, які потребують нашої допомоги в тому, щоб привести їх у належний стан, — говорить  директор ДТЕК Добротвірської ТЕС Олег Таращук. —  Працівники ТЕС посортували сміття, і воно відправиться на переробку, ліквідували декілька стихійних звалищ.  Усе зібране вивозимо на сміттєзвалище і, таким чином, покращуємо рівень екологічної безпеки і покращуємо стан тих територій, де мешкають наші працівники. Ця акція з кожним роком набуває більшої популярності: минулого року нас вийшло 40, а цього року понад 90 працівників».

Загалом в рамках ініціативи ДТЕК у Бурштині та Добротворі зібрали 18 тонн сміття. Працівники задоволені результатом своєї праці, а мешканці — «Чистим містом», у якому працювати і відпочивати стало ще приємніше. Енергетики вірять — їх зусилля належно оцінять всі мешканці і надалі будуть ставитися до рідного міста більш шанобливо, охайно та відповідально.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук