Транспортна схема Львова обійшлась ЄБРР у 540 тис. євро

13 січня 201231453
Транспортна схема Львова обійшлась ЄБРР у 540 тис. євро
фото lv.at.ua
Транспортна схема Львова

Нова маршрутна мережа Львова розроблена за грантові кошти. Розмір гранту, наданого компанії «Луїс Бергер» Європейським банком реконструкції та розвитку для виконання цієї роботи, складає близько 540 тис. євро, повідомив начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічних відносин ЛМР Серій Кіраль.

«З міського бюджету не було витрачено жодних коштів. Конкурс на визначення розробника був оголошений ЄБРР. Компанія «Луїс Бергер» - переможець конкурсу. Угода на виконання робіт була укладена між «Луїс Бергер» та департаментом житлового господарства та інфраструктури. ЄБРР виступав адміністратором коштів. Кошти фізично місто не отримувало. До роботи компанія залучала субпідрядників. Слід розуміти, що фахівці компанії визначали принципи і умови розробки транспортної мережі. А над реалізацією працювали субпідрядники. У цьому випадку – це «Львівська політехніка», - цитує Сергія Кіраля прес-служба Львівської міської ради.

«Луїс Бергер» розробляла транспорту мережу за кошти спеціального фонду», - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку Микола Жук.

Нагадаємо, окрім розробки транспортної мережі, компанія «Луїс Бергер» працювала над системою електронного продажу квитків, стратегією  управління паркуванням та договором на надання послуг перевезень громадським транспортом з ЛЕТ та приватними операторами.

«Маршрутна мережа розрахована під систему електронного квитка, це було передбачено заздалегідь. Розроблена концепція запровадження електронного квитка у Львові. Система передбачає, що активні пасажиропотоки рухаються без пересадки, а менші пасажиропотоки повинні здійснювати пересадку на трансферних зонах», - додав Микола Жук.

Нагадаємо, з 1 січня у Львові діє нова транспортна мережа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук